Czy kartą kredytową można wypłacić pieniądze z bankomatu?

Karta kredytowa online to narzędzie finansowe, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie, umożliwiając dokonywanie płatności bez konieczności posiadania gotówki. Jednak wielu użytkowników zastanawia się, czy kartę kredytową można również wykorzystać do wypłacania środków z bankomatu. W tym artykule rozważymy tę kwestię, wyjaśnimy zasady i opłaty związane z wypłatami gotówkowymi oraz przedstawimy alternatywę w postaci naszej pozabankowej karty kredytowej, która oferuje darmowe wypłaty z bankomatów.

Czy można użyć karty kredytowej w bankomacie?

Większość kart kredytowych umożliwia wypłacanie gotówki z bankomatów. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza w sytuacjach, gdy pilnie potrzebujemy gotówki, a nie mamy przy sobie karty debetowej. Jednak warto pamiętać, że wypłaty gotówkowe z kart kredytowych często wiążą się z dodatkowymi opłatami i odsetkami.

Czy można wypłacić pieniądze z karty kredytowej w bankomacie?

Wypłacanie gotówki z karty kredytowej w bankomatach jest możliwe. Wystarczy włożyć kartę do bankomatu, wybrać opcję wypłaty gotówkowki i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Należy jednak mieć na uwadze, że taka operacja może być obciążona opłatami, a wypłacona kwota zostanie doliczona do salda zadłużenia na karcie kredytowej.

Czy za wypłatę z bankomatu kartą kredytową się płaci?

W przypadku produktów bankowych, za wypłatę gotówki z bankomatu kartą kredytową zazwyczaj pobierane są dodatkowe opłaty. Ich wysokość może się różnić w zależności od banku i warunków umowy. Ponadto, od momentu wypłaty naliczane są odsetki od wypłaconej kwoty, co może znacznie podwyższyć koszty w przypadku spóźnionej spłaty.

Naszą kartę kredytową bez zaświadczeń wyróżnia jednak fakt, że wszystkie wypłaty z bankomatów są całkowicie darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za tego typu transakcje, co czyni Halvo doskonałym wyborem dla osób, które czasami potrzebują gotówki, ale nie chcą ponosić dodatkowych kosztów.

Pozabankowa karta kredytowa Halvo – darmowe wypłaty z bankomatu

Jedną z największych zalet naszej karty kredytowej od ręki, jest całkowity brak opłat za wypłaty gotówki z bankomatów. Niezależnie od kwoty i częstotliwości transakcji, za korzystanie z tej usługi nie zapłacisz ani grosza.

W Halvo mamy świadomość, że czasami pojawia się nagła potrzeba dysponowania gotówką, dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować naszym klientom darmowe wypłaty z bankomatów. To rozwiązanie znacznie odróżnia nas od tradycyjnych kart kredytowych oferowanych przez banki, które często obciążają użytkowników dodatkowymi opłatami i odsetkami za tego typu operacje.

Jeśli chodzi o inne warunki finansowe, Halvo wyróżnia się przejrzystością i brakiem ukrytych kosztów. Płacisz jedynie prowizję od wykorzystanego limitu kredytowego. Jeżeli z niego nie korzystasz, karta jest całkowicie bezpłatna – nie ma żadnych dodatkowych opłat, a przelewy i wypłaty z bankomatów pozostają darmowe.

Z Halvo zyskujesz naprawdę więcej:

  • Nie korzystasz, nie płacisz – brak miesięcznych opłat za samo posiadanie karty.
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty przez cały okres jej ważności.
  • 0 zł za aktywację lub blokadę karty w razie potrzeby.
  • 0 zł przy wcześniejszym rozwiązaniu umowy, jeśli zdecydujesz się zrezygnować.
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie.
  • 0 zł za płatności online, np. Google Pay lub Apple Pay, oraz przelewy z rachunku karty.
  • Darmowa płatność zbliżeniowa dla jeszcze większej wygody.

W Halvo stawiamy na przejrzystość i korzyści dla klienta. Darmowe wypłaty z bankomatów to tylko jedna z wielu zalet naszej oferty. Przekonaj się sam!

NOWY KLIENT
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Kartę Kredytową
KLIENT POWRACAJĄCY
Klient, który zawarł już kiedyś z Fincard Umowę o Kartę Kredytową

Wybierz kwotę:

1000
5000
Minimalna kwota do zapłaty:
Stanowi 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Złóż wniosek
Pierwszy okres rozliczeniowy do

Opcje spłaty: Spłata w całości: lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał): lub Minimalna kwota do zapłaty
RRSO:
%
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon