Karta kredytowa bez badania zdolności kredytowej

 1. Czym jest karta kredytowa bez badania zdolności kredytowej?
 2. Kto udzieli karty kredytowej na oświadczenie?
 3. Jakie są zalety karty kredytowej na oświadczenie?
 4. Jakie są warunki uzyskania karty kredytowej na oświadczenie?
 5. Jak bezpiecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej na oświadczenie?
 6. Jakie są finansowe warunki i jak wygląda spłata karty kredytowej na oświadczenie?

 

W świecie, gdzie czas jest na wagę złota, a elastyczność finansowa staje się nie tyle luksusem, co koniecznością, karta kredytowa bez badania zdolności kredytowej wyłania się jako rozwiązanie szyte na miarę współczesnych potrzeb. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie prostotę i szybkość działania, nie chcąc zagłębiać się w gąszcz bankowych formalności. Zapraszamy do świata, gdzie finanse spotykają się z innowacyjnością, otwierając nowe możliwości bez zbędnych przeszkód.

Czym jest karta kredytowa bez badania zdolności kredytowej?

Karta kredytowa bez badania zdolności kredytowej to nowoczesne rozwiązanie finansowe, które znosi tradycyjne bariery w dostępie do środków kredytowych. W przypadku takich kart, oferowanych przez instytucje pozabankowe, procedura oceny zdolności kredytowej jest znacznie uproszczona. 

Nie wymaga się skomplikowanych zaświadczeń od pracodawcy czy innych dokumentów potwierdzających dochody. Wystarczy oświadczenie o zarobkach przedstawiane podczas wypełniania wniosku pożyczkowego, co sprawia, że cały proces jest szybki i bezproblemowy. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które cenią sobie szybkość i minimalizację formalności, a także do tych, którzy z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą dostarczyć pełnej dokumentacji wymaganej przez banki.

Kto udzieli karty kredytowej na oświadczenie?

Karty kredytowe na oświadczenie są domeną instytucji pozabankowych, które specjalizują się w oferowaniu szybkich i elastycznych rozwiązań finansowych. Jedną z takich instytucji jest Halvo. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych produktów finansowych, dostosowanych do potrzeb współczesnego klienta. Halvo, dzięki ofercie pozabankowej karty kredytowej z limitem do 20 000 zł, umożliwia dostęp do dodatkowych środków finansowych bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane i czasochłonne procedury bankowe.

Jakie są zalety karty kredytowej na oświadczenie?

Decydując się na kartę kredytową na oświadczenie, zyskujesz szereg korzyści, które mogą znacząco ułatwić zarządzanie twoimi finansami:

 • Szybkość i prostota: proces uzyskania karty jest szybki i nie wymaga skomplikowanej dokumentacji, co jest idealne dla osób ceniących swój czas.
 • Elastyczność w dostępie do środków: możliwość szybkiego uzyskania dodatkowych środków finansowych, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, bez czekania na długie procedury kredytowe.
 • Minimalne formalności: brak konieczności przedstawiania zaświadczeń od pracodawcy czy innych dokumentów potwierdzających dochody sprawia, że karta kredytowa online jest dostępna dla szerszego grona osób.
 • Budowanie historii kredytowej: dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z produktami kredytowymi, karta na oświadczenie może być sposobem na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej.

Karta kredytowa online na oświadczenie to rozwiązanie, które łączy w sobie wygodę, szybkość i minimalizację formalności, odpowiadając na potrzeby nowoczesnego konsumenta szukającego elastycznych i dostępnych rozwiązań finansowych na wyciągnięcie ręki.

Jakie są warunki uzyskania karty kredytowej na oświadczenie?

Decyzja o przyznaniu karty kredytowej na oświadczenie opiera się na prostych i przejrzystych kryteriach, dzięki czemu dostęp do dodatkowych środków finansowych jest szybki i bezproblemowy. Aby otrzymać  pozabankową kartę kredytową z limitem do 20 000 zł od Halvo, musisz spełnić następujące warunki:

 • Być obywatelem Polski: karta jest dostępna tylko dla obywateli Polski
 • Masz 21-70 lat: zakres wiekowy umożliwia korzystanie z oferty szerokiej grupie odbiorców.
 • Masz konto w polskim banku: posiadanie konta bankowego jest niezbędne do przeprowadzenia transakcji finansowych.
 • Masz regularne miesięczne dochody: stałe dochody gwarantują zdolność do regulowania zobowiązań.
 • Masz adres mailowy i aktywny telefon komórkowy: służą one do komunikacji oraz weryfikacji danych.
 • Masz pozytywną historię kredytową: dobra historia kredytowa i brak zadłużenia oraz negatywnych wpisów w bazach dłużników zwiększa twoje szanse na uzyskanie karty. 

Jeśli spełniasz powyższe wymogi, nie zwlekaj – złóż wniosek i wykorzystaj możliwości, jakie oferuje Halvo.

Jak bezpiecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej na oświadczenie?

Aby proces wnioskowania był bezpieczny i niezawodny, zaleca się korzystanie wyłącznie ze stron zaufanych partnerów finansowych, takich jak Halvo. Wybierz kwotę limitu, który Cię interesuje, i kliknij „złóż wniosek”. Proces wnioskowania jest prosty i intuicyjny – wystarczy wypełnić podstawowe dane kontaktowe, osobowe, adresowe i finansowe, a na końcu potwierdzić swoją tożsamość, co zapewnia bezpieczeństwo całego procesu.

Jakie są finansowe warunki i jak wygląda spłata karty kredytowej na oświadczenie?

Halvo stawia na przejrzystość i uczciwość wobec swoich klientów, oferując jasne i korzystne warunki finansowe oraz spłaty:

 • Nie korzystasz, nie płacisz: jeśli nie wykorzystujesz przyznanego limitu, nie ponosisz żadnych kosztów.
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty: cały proces od wnioskowania po codzienne użytkowanie karty jest bezpłatny.
 • 0 zł za aktywację, blokadę karty i wcześniejsze rozwiązanie umowy: maksymalna elastyczność bez ukrytych kosztów.
 • 0 zł przy wypłacie z bankomatu oraz za transakcje online i przelewy: korzystaj z karty w pełni, bez obaw o dodatkowe opłaty.

Dodatkowo, Halvo oferuje unikalną możliwość wykorzystania limitu kredytowego w dowolny sposób – od przelewów bezpośrednio na twoje konto po płatności mobilne za pomocą Google Pay i Apple Pay. Dzięki temu masz nie tylko szybki dostęp do środków, ale i pełną kontrolę nad sposobem ich wykorzystania. Co więcej, spłacony limit możesz ponownie wykorzystać w dowolnym momencie, co zapewnia ciągłość i elastyczność w zarządzaniu finansami.

 

NOWY KLIENT
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Kartę Kredytową
KLIENT POWRACAJĄCY
Klient, który zawarł już kiedyś z Fincard Umowę o Kartę Kredytową

Wybierz kwotę:

1000
5000
Minimalna kwota do zapłaty:
Stanowi 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Złóż wniosek
Pierwszy okres rozliczeniowy do

Opcje spłaty: Spłata w całości: lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał): lub Minimalna kwota do zapłaty
RRSO:
%
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon