Fast cash - na czym polega ta usługa?

 • Czym jest usługa Fast Cash?
 • W jaki sposób działa usługa Fast Cash?
 • Dlaczego warto wykorzystywać usługę Fast Cash?
 • Jak szybko środki są na moim koncie z usługą Fast Cash?
 • Usługa Fast Cash w Halvo – korzyści dla klientów

 

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, szybki dostęp do środków finansowych może być kluczowy w wielu sytuacjach życiowych. Od nagłych awarii po nieoczekiwane okazje – możliwość natychmiastowego dysponowania gotówką staje się coraz bardziej ceniona. Tutaj z pomocą przychodzi usługa Fast Cash, która oferuje błyskawiczny dostęp do przyznanego limitu kredytowego, bez konieczności oczekiwania na tradycyjne procesy bankowe.

Czym jest usługa Fast Cash?

Fast Cash to innowacyjna usługa finansowa, umożliwiająca użytkownikom szybkie wykorzystanie przyznanego limitu kredytowego bezpośrednio na ich konto bankowe. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują natychmiastowego dostępu do gotówki, na przykład w sytuacjach awaryjnych lub gdy pojawi się niespodziewana potrzeba finansowa. Usługa ta eliminuje czas oczekiwania związany z tradycyjnymi metodami kredytowania, oferując środki dostępne niemal natychmiast.

W jaki sposób działa usługa Fast Cash?

Proces korzystania z Fast Cash jest wyjątkowo prosty i zorientowany na użytkownika. Po złożeniu wniosku o pozabankową kartę kredytową i wyrażeniu chęci skorzystania z opcji Fast Cash, użytkownik może otrzymać część przyznanego limitu kredytowego bezpośrednio na swoje konto bankowe. Decyzja kredytowa oraz przelew środków mogą nastąpić bardzo szybko, często już w ciągu jednego dnia roboczego. Dzięki temu, klienci nie muszą czekać na fizyczne wydanie karty kredytowej, by móc korzystać ze swoich środków.

Dlaczego warto wykorzystywać usługę Fast Cash?

Korzystanie z Fast Cash niesie za sobą wiele korzyści:

 • Natychmiastowy dostęp do środków: idealne rozwiązanie w nagłych przypadkach, gdy potrzebujesz szybkiego dostępu do pieniędzy.
 • Elastyczność: możesz wykorzystać środki na dowolny cel, co daje dużą swobodę w zarządzaniu finansami.
 • Prostota: proces jest szybki i niekomplikowany, co sprawia, że jest to wygodna alternatywa dla tradycyjnych kredytów bankowych.

Jak szybko środki są na moim koncie z usługą Fast Cash?

Dzięki usłudze Fast Cash, środki z przyznanego limitu kredytowego mogą być przelane na Twoje konto bankowe już następnego dnia po przyznaniu pozytywnej decyzji kredytowej. W niektórych przypadkach proces ten może być jeszcze szybszy, zależnie od konkretnej instytucji finansowej i jej procedur księgowania.

Usługa Fast Cash w Halvo – korzyści dla klientów

Halvo Card, nasza karta kredytowa bez zaświadczeń, oferuje wiele korzyści, które sprawiają, że jest ona atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych metod kredytowania, w tym dla linii kredytowych:

 • Szybki dostęp do limitu kredytowego: możesz korzystać z przyznanego limitu niemal natychmiast.
 • Brak dodatkowych opłat: korzystanie z Fast Cash nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami.
 • Elastyczne możliwości wykorzystania środków: środki możesz przelewować na swoje konto bankowe, płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także korzystać z wypłat z bankomatów.
 • Bezpłatne usługi: zero złotych za wydanie i obsługę karty, aktywację, blokadę oraz wypłaty z bankomatów i płatności online.

Fast Cash to rozwiązanie, które odpowiada na potrzeby nowoczesnych konsumentów, poszukujących szybkich i elastycznych opcji finansowania. Dzięki temu możesz cieszyć się swobodą i bezpieczeństwem, wiedząc, że środki są dostępne wtedy, gdy ich najbardziej potrzebujesz.

 

NOWY KLIENT
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Kartę Kredytową
KLIENT POWRACAJĄCY
Klient, który zawarł już kiedyś z Fincard Umowę o Kartę Kredytową

Wybierz kwotę:

1000
5000
Minimalna kwota do zapłaty:
Stanowi 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Złóż wniosek
Pierwszy okres rozliczeniowy do

Opcje spłaty: Spłata w całości: lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał): lub Minimalna kwota do zapłaty
RRSO:
%
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon