Jakie są metody identyfikacji i czym jest usługa AIS?

  Potwierdzenie tożsamości jest niezbędnym elementem procesu składania wniosku. Z myślą o Twojej wygodzie przygotowaliśmy trzy opcje weryfikacji, dopasowane do Twoich preferencji: Najbardziej efektywną, prostą i bezpieczną metodą weryfikacji jest usługa AIS stworzona przez Autopay S.A. Ta metoda polega na automatycznym dostępie do informacji o Twoim rachunku bankowym. Możesz skorzystać z niej w trakcie rejestracji – wystarczy, że wskażesz swój bank, a następnie postępujesz zgodnie z instrukcjami na stronie. Dzięki AIS możemy natychmiast potwierdzić Twoją tożsamość, co dodatkowo chroni Cię przed kradzieżą danych. Ponadto:
  • AIS jest najszybszą i najprostszą formą identyfikacji na rynku.
  • Twoje dane i dostępy są bezpieczne. Nie przechowujemy Twoich danych logowania – logujesz się bezpośrednio na konto bankowe. Twoje połączenie z bankiem jest zabezpieczone specjalnym protokołem szyfrowania (symbol kłódki przy adresie https:// w przeglądarce), co chroni przed przechwyceniem danych.
  • Autopay S.A. to nasz długoletni, zaufany partner, lider w branży szybkich płatności online.
Kolejną szybką i łatwą opcją jest przelew 1 zł przez system płatności elektronicznych Autopay S.A., który zwykle realizowany jest w ciągu 15 minut. Alternatywnie, możesz potwierdzić swoje dane przez przelanie 1 zł ze swojego osobistego konta na konto: Credit Agricole Bank Polska S.A.: 76 1940 1076 3230 8112 0000 0000 Tytułem: "Potwierdzam Warunki Umowy Fincard nr 00000" Odbiorca: Fincard Sp. z o.o. Ta kwota zostanie zwrócona na Twoje konto, niezależnie od wyniku procesu. Przed rozpoczęciem weryfikacji upewnij się, że:
  • Przelew pochodzi z Twojego indywidualnego konta (przelewy firmowe nie są akceptowane).
  • Dane osobowe w Twoim banku są zgodne z danymi podanymi we wniosku.
  • Tytuł przelewu jest identyczny jak podany w procesie składania wniosku (dotyczy przelewów ELIXIR, wykonywanych samodzielnie).
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon