Jak złożyć wniosek o kartę kredytową?

  Możesz złożyć wniosek online o kartę o każdej porze, czyli 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, lub zadzwonić pod numer 22 11 22 888 w godzinach pracy naszego Biura Obsługi Klienta. Zgłoszenie wniosku online umożliwia Ci szybkie i komfortowe uzyskanie dostępu do dodatkowych funduszy bez konieczności wychodzenia z domu. Przed zdecydowaniem się na określony limit kredytowy, upewnij się, że posiadasz:
  • ważny dowód osobisty,
  • dostęp do telefonu komórkowego oraz adresu e-mail,
  • dostęp do własnego konta bankowego.
W trakcie procesu składania wniosku poprosimy Cię o podanie tylko tych informacji, które są niezbędne do podjęcia decyzji kredytowej lub wymagane przez prawo. Wszystkie przekazane nam dane są w pełni zabezpieczone. Możesz mieć do nich dostęp i zarządzać nimi w Strefie Klienta, w tym dokonywać edycji lub poprawek w dowolnym czasie. Nowi klienci, którzy po raz pierwszy składają wniosek o wirtualną kartę kredytową, mogą liczyć na specjalne warunki promocyjne. Zachęcamy do złożenia wniosku i poznania naszej oferty.
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon