Karta kredytowa na oświadczenie przez Internet

 1. Czym jest karta kredytowa na oświadczenie?
 2. Kto udzieli karty kredytowej na oświadczenie?
 3. Jakie są zalety karty kredytowej na oświadczenie?
 4. Jakie są warunki uzyskania karty kredytowej na oświadczenie?
 5. Jak bezpiecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej na oświadczenie?
 6. Jakie są warunki spłaty karty kredytowej na oświadczenie?

 

W świecie finansów, gdzie każda minuta ma znaczenie, a elastyczność jest kluczem do sukcesu, karta kredytowa na oświadczenie przez Internet jawi się jako rozwiązanie szyte na miarę nowoczesnych potrzeb. Ten innowacyjny produkt finansowy łączy w sobie wygodę szybkiego dostępu do środków z minimum formalności. Zapraszamy do odkrycia, jak łatwo i sprawnie można zarządzać swoim budżetem, nie wychodząc z domu.

Czym jest karta kredytowa na oświadczenie?

Karta kredytowa na oświadczenie to rodzaj pozabankowej karty kredytowej, która eliminuje potrzebę przedstawiania rozbudowanych dokumentów finansowych i zaświadczeń od pracodawcy. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i komfort. Decyzja o przyznaniu karty kredytowej online opiera się głównie na deklaracji miesięcznych dochodów oraz pozytywnej historii kredytowej, bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów. 

Pozabankowa karta kredytowa, wydawana nie przez bank, lecz przez inną instytucję finansową, działa na podobnych zasadach co tradycyjna karta kredytowa, oferując limit środków, okres bezodsetkowy oraz oprocentowanie, lecz z większą dostępnością i szybkością uzyskania.

Kto udzieli karty kredytowej na oświadczenie?

W przeciwieństwie do banków, które wymagają szeregu formalności i dokumentacji, instytucje pozabankowe podchodzą do procesu oceny zdolności kredytowej klienta w sposób bardziej liberalny. Oczywiście, nawet w takim przypadku, instytucje te weryfikują bazy dłużników, jednak cała procedura, dzięki zautomatyzowanym systemom oceny, przebiega znacznie szybciej i sprawniej, co sprawia, że karty kredytowe na oświadczenie są dostępne niemal „od ręki”.

Jakie są zalety karty kredytowej na oświadczenie?

Decydując się na kartę kredytową na oświadczenie od Halvo, zyskujesz nie tylko szybki dostęp do środków kredytowych, ale również szereg niepodważalnych korzyści:

 • Nie korzystasz, nie płacisz: brak opłat za nieużywaną kartę to gwarancja, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty: proces założenia karty jest całkowicie darmowy, podobnie jak jej późniejsze użytkowanie.
 • 0 zł za aktywację i blokadę karty: zarządzanie kartą, włączając jej aktywację i ewentualne zablokowanie, nie wiąże się z żadnymi opłatami.
 • 0 zł w przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy: masz pełną swobodę rezygnacji z karty, bez obawy o dodatkowe koszty.
 • Bezpłatne wypłaty z bankomatu oraz płatności online: korzystaj z karty w dowolny sposób, bez dodatkowych opłat.

Dodatkowo, Halvo oferuje darmową płatność zbliżeniową oraz możliwość integracji z Google Pay i Apple Pay, co jeszcze bardziej ułatwia codzienne zarządzanie finansami.

Jakie są warunki uzyskania karty kredytowej na oświadczenie?

Aby cieszyć się możliwościami, jakie oferuje wirtualna karta kredytowa Halvo, wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków:

 • Obywatelstwo Polski: karta jest dostępna dla obywateli Polski.
 • Wiek: musisz mieć od 21 do 70 lat.
 • Konto w polskim banku: niezbędne do przeprowadzenia transakcji finansowych.
 • Regularne miesięczne dochody: gwarancja zdolności do spłaty zaciągniętych środków.
 • Adres mailowy i aktywny telefon komórkowy: podstawowe narzędzia komunikacji.
 • Pozytywna historia kredytowa: ważny element oceny twojej wiarygodności finansowej.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, nic nie stoi na przeszkodzie, by złożyć wniosek o pozabankową kartę kredytową i cieszyć się maksymalnym limitem kredytowym, który może wynieść nawet 20 000 zł.

Jak bezpiecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej na oświadczenie?

W procesie aplikacji o kartę kredytową na oświadczenie kluczowe jest zwrócenie uwagi na wybór renomowanej i zaufanej firmy pożyczkowej. W przypadku Halvo, procedura wnioskowania jest prosta i przejrzysta, zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkownika. Aby rozpocząć, wybierz kwotę, którą chcesz mieć dostępną na karcie, a następnie kliknij „złóż wniosek”. Proces wnioskowania poprowadzi Cię przez kilka etapów, na których zostaniesz poproszony o wypełnienie:

 • Dane kontaktowe: podaj swoje podstawowe informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu i adres e-mail.
 • Dane osobowe: wpisz swoje imię, nazwisko, datę urodzenia oraz inne wymagane informacje osobowe.
 • Dane adresowe: podaj swój aktualny adres zamieszkania.
 • Dane finansowe: zostaniesz poproszony o przedstawienie informacji dotyczących Twoich źródeł dochodu oraz ogólnej sytuacji finansowej.
 • Potwierdzenie tożsamości: ostatnim krokiem będzie weryfikacja Twojej tożsamości, co jest standardową procedurą mającą na celu ochronę przed oszustwami i nadużyciami.

Pamiętaj, aby podczas całego procesu korzystać z bezpiecznego połączenia internetowego i upewnić się, że strona, na której składasz wniosek, jest oficjalną stroną instytucji finansowej.

Jakie są warunki spłaty karty kredytowej na oświadczenie?

Karta kredytowa na oświadczenie, podobnie jak tradycyjne karty kredytowe, oferuje elastyczność w zakresie spłaty zadłużenia. Niezależnie od tego, czy preferujesz spłacanie minimalnej wymaganej kwoty, całego wykorzystanego limitu, czy jakiejkolwiek kwoty pomiędzy, decyzja należy do Ciebie. Najistotniejsze jest, że w przypadku, gdy nie korzystasz z przyznanego limitu, nie ponosisz żadnych kosztów za obsługę karty.

Halvo daje Ci swobodę w zarządzaniu swoimi finansami, pozwalając na dostosowanie wysokości spłat do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Ważne jest, aby pamiętać o terminowym regulowaniu zobowiązań, co pozytywnie wpływa na Twoją historię kredytową i pozwala uniknąć dodatkowych opłat czy odsetek.

 

NOWY KLIENT
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Kartę Kredytową
KLIENT POWRACAJĄCY
Klient, który zawarł już kiedyś z Fincard Umowę o Kartę Kredytową

Wybierz kwotę:

1000
5000
Minimalna kwota do zapłaty:
Stanowi 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Złóż wniosek
Pierwszy okres rozliczeniowy do

Opcje spłaty: Spłata w całości: lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał): lub Minimalna kwota do zapłaty
RRSO:
%
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon