Czy karty kredytowe oferują raty zero procent?

  • Jakie oprocentowanie mają zwykle karty kredytowe?
  • Co zrobić, aby nie płacić odsetek na karcie kredytowej?
  • Jak korzystać z karty kredytowej bez odsetek?
  • Pozabankowa karta kredytowa od Halvo

 

Czy chciałbyś móc robić zakupy bez płacenia odsetek? Brzmi jak zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, prawda? Jednak dzięki kartom kredytowym z ratami 0%, ta fantazja może stać się rzeczywistością.

Jakie oprocentowanie mają zwykle karty kredytowe?

Większość kart kredytowych oferuje specjalną promocję w postaci tzw. okresu bez odsetek, który zazwyczaj wynosi od 50 do 60 dni. To oznacza, że jeśli spłacisz swoją kartę w całości w tym przedziale czasowym, nie zapłacisz ani grosza odsetek. Jednak po upływie tego okresu, karta kredytowa nakłada spore odsetki – często nawet powyżej 10-20% rocznie.

Co zrobić, aby nie płacić odsetek na karcie kredytowej?

Sekretem do uniknięcia opłat odsetkowych jest spłacanie całej należności co miesiąc. Choć brzmi to prosto, dla wielu z nas jest to dość trudne zadanie. Życie potrafi zaskakiwać nieoczekiwanymi wydatkami, a nasze budżety nie zawsze są w stanie nadążyć.

Dzięki planom ratalnym 0%, możesz uniknąć tych wysokich odsetek, jednocześnie rozkładając spłatę na wygodne miesięczne raty. Załóżmy, że chcesz kupić nową lodówkę za 4000 złotych. Zamiast płacić pełną kwotę z góry lub ponosić odsetki na karcie kredytowej, możesz skorzystać z oferty 0% rat i spłacać tę należność w małych ratach przez rok lub więcej – bez żadnych dodatkowych opłat!

Jak korzystać z karty kredytowej bez odsetek?

Kluczem do korzystania z kart kredytowych bez płacenia odsetek jest zrozumienie, jak działają okresy bezodsetkowe i plany ratalne 0%. Należy pamiętać, aby z tych mechanizmów korzystać mądrze:

  1. Śledzenie okresów bezodsetkowych – większość kart ma taki okres 50-60 dni po dokonaniu zakupów. Upewnij się, że spłacasz pełną kwotę przed jego upływem.
  2. Planowanie wydatków na duże zakupy – jeśli planujesz duże wydatki, sprawdź dostępne promocje 0% rat. Możesz rozłożyć płatność na wygodne raty bez dodatkowych kosztów.
  3. Uważaj na ukryte opłaty – niektóre karty mogą naliczać opłaty roczne lub inne ukryte koszty. Przeczytaj dokładnie umowę.
  4. Nie przesadzaj – raty 0% są super, ale nadal musisz spłacać swoje zobowiązania na czas. Nie zaciągaj więcej długów, niż jesteś w stanie obsłużyć.

Pozabankowa karta kredytowa od Halvo

W naszej firmie, Halvo, oferujemy unikalną pozabankową kartę kredytową, która dla nowych klientów przez 30 dni jest za darmo. Wiemy, jak ważna jest elastyczność finansowa, dlatego chcieliśmy stworzyć darmową kartę kredytową przez 30 dni, do możliwości jej przetestowania.

Halvo oferuje proste i przejrzyste warunki finansowe:

– Całkowicie bezpłatna, jeśli nie wykorzystujesz limitu kredytowego. Nie korzystasz – nie płacisz!

– 0 zł za wydanie i obsługę karty. Żadnych stałych opłat abonamentowych.

– 0 zł za aktywację i blokadę karty. Usługi te są darmowe.

– 0 zł przy wcześniejszym rozwiązaniu umowy. Zamknij kartę kiedy chcesz, bez żadnych kar.

– 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Zawsze darmowe wypłaty gotówki.

– 0 zł za płatności mobilne, internetowe i przelewy z rachunku karty. Darmowe Google Pay, Apple Pay itp.

– Darmowe, zbliżeniowe płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach usługowych.

– Płacisz jedynie prowizję od wykorzystanego limitu kredytowego. Żadnych ukrytych opłat!

 

NOWY KLIENT
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Kartę Kredytową
KLIENT POWRACAJĄCY
Klient, który zawarł już kiedyś z Fincard Umowę o Kartę Kredytową

Wybierz kwotę:

1000
5000
Minimalna kwota do zapłaty:
Stanowi 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 5% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Złóż wniosek
Pierwszy okres rozliczeniowy do

Opcje spłaty: Spłata w całości: lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał): lub Minimalna kwota do zapłaty
RRSO:
%
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon