Przykładowy cykl rozliczeniowy dla Nowego Klienta

 

Każdy Okres rozliczeniowy trwa 30 dni. Następnego dnia, po upływie każdego Okresu rozliczeniowego generowane jest Zestawienie Operacji, które otrzymujesz na swój adres e-mail. W tym samym dniu rozpoczyna się kolejny 30-dniowy Okres rozliczeniowy. Zgodnie z Regulaminem Promocji Pierwszy Okres rozliczeniowy jest darmowy dla Nowego Klienta tj.  klienta, który przed zawarciem Umowy o wirtualną kartę kredytową nie brał Pożyczki Net Credit. Oznacza to, że dla Nowego Klienta wszystkie opłaty objęte Taryfą, w tym Prowizja, w pierwszym Okresie Rozliczeniowym wynoszą 0 złotych. Po wygenerowaniu Zestawienia Operacji, w ciągu 5 dni, musisz spłacić Minimalną Kwotę do Zapłaty, ale możesz również dodatkowo spłacić całość wykorzystanego limitu kredytowego lub  jego część. Pamiętaj jednak, że wpłata Minimalnej Kwoty do Zapłaty w wyznaczonym 5-dniowym terminie jest obowiązkowa.

Po ukończeniu każdego kolejnego 30-dniowego Okresu rozliczeniowego, otrzymasz nowe Zestawienie  Operacji ze wskazaną Minimalną Kwotą do Zapłaty, ale do Twojej decyzji należy, czy dodatkowo spłacisz też swój wykorzystany limit.

Pamiętaj:

  • W przypadku dokonywania terminowych spłat Zadłużenia oraz braku przekroczenia limitu kredytowego, na Minimalną Kwotę do Zapłaty w okresie obowiązywania Umowy składa się jedynie Prowizja za ostatni Okres rozliczeniowy
  • Wpłata Minimalnej Kwoty do Zapłaty nie zmniejsza zatem kwoty wykorzystanego limitu kredytowego. Możesz jednak w każdym czasie dokonać dodatkowo spłaty limitu kredytowego – To Ty decydujesz kiedy i ile swojego limitu spłacasz.
  • Możesz dokonywać jedynie terminowych wpłat Minimalnej Kwoty do Zapłaty i korzystać przez cały czas z udzielonego limitu kredytowego.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon